Párová dohoda 2005 | 08. 10. 2005 - 08. 10. 2005

Párová dohoda 2005


Už počtvrté se na začátku října konala Párová dohoda – soutěž pro smíšené páry nad 15 let. Byla nahlášená velká účast skautů z Kuřimi, až jsme dostaly strach, jestli nebudou v převaze. V současné době naše středisko neoplývá velkým množstvím této věkové kategorie tj. roverů, pro které je hlavně soutěž určena. Ale dopadlo to výborně – 50 na 50 nebo-li půl na půl. Strávili jsme v klubovně příjemné dopoledne při netradičních disciplínách ztížených opět handicapem. Letos to znamenalo, že dvojice byla k sobě svázána zády. Tomu se musely přizpůsobit disciplíny, protože třeba kotrmelec se takhle špatně dělá :-). Byl nahrazen elegantní holubičkou :-). Podívejte se na fotky.
Tentokrát si čokoládový dort za první místo zasloužili Maceška s Jirkou. Druzí byli Dáda a Brumla, třetí Stáňa s Kráťou. Všechny medaile jsou tedy v Benátkách, ale medaili za ohleduplné a kavalírské (jak se tomu říká u holek?) jednání by jednoznačně získaly všechny páry z Kuřimi.
Pro zájemce byl ještě připraven program na sobotní odpoledne – jeskyně Postojná, kytarový večer a v neděli slaňování na Suchých skalách.
Příští párová dohoda bude jubilejní a už teď vymýšlíme brutální disciplíny a těšíme se, jak se společně pobavíme. Tak přijeďte!!!


zapsal(a): Alena Kratochvílová - Plamenka