Oslava narozenin | 20. 05. 2006 - 20. 05. 2006

Oslava narozenin


Tak to musím napsat já, stará škeble :-).
V květnu jsem oslavila své kulaté, podle reakcí okolí nejdůležitější v životě, padesáté narozeniny. Oslava tomu odpovídala. Sešli jsme se večer v klubovně a já se musela vyšplhat na konstrukci stolu a lavic. Pak se rozhrnula opona a začalo DIVADLO. Pod režií Chádi se odehrávaly scény z mého života, které sice tak moc z mého života nebyly, ale byla to veliká legrace. Coby malé miminko jsem si v postýlce hrála jedině s cihlou, ve škole jsem uměla jen přírodopis, pak několik scén z rodinného života s mými synky, úplatek na úřadě a nakonec pozdní příchod na skautskou schůzku. No řekněte – to přece není pravda :-).
Bolelo mě všechno od smíchu, ale zároveň se mi chtělo brečet, protože takové skvělé oslavy se může člověk dočkat jen tady, ve skautu. Škoda, že to nikdo nenatočil. Profesionální herecké výkony, kostýmy (jednoznačně nejlepší moje maminka Milka), rekvizity, dialogy...
Ale tím oslava zdaleka nekončila. Následující povídání o společných zážitcích ve skautu se protáhlo na dvě hodiny, kdy jsme jeden přes druhého dávali k dobru různé příhody veselé i dramatické.
A pak už zpívání s kytarou a mezitím povídání. Super. Moc děkuju všem.
Alík


zapsal(a): Alena Kratochvílová - Plamenka