Vánoční výprava | 18. 12. 2009 - 18. 12. 2009

Vánoční výprava


Meteorologové slibovali plno sněhu- tak jako loni.
Fialky a Pětkaři vyrazili na hory- tak jako loni.
Jeli jsme do chaty Zákoutí- tak jako loni.
Ale teď už trochu obšírněji. Víkend 18.-20.12. strávily Fialky a Pětkaři v Harrachově( tak jako loni:). Meteorologové měli pravdu, vážně napadlo plno sněhu. Vlastně se ty hroudy této bílé studené hmoty nedaly přehlédnout. Po příjezdu na chatu jsme se každý zařídil po svém. Jedna věc se však stala společnou pro nás pro všechny a to čekání na to, až topení začne topit. Když se tyto problémy vyřešily, spokojeně jsme ulehly do svých pytlů na spaní.
Druhý den ráno jsme usoudili, že co je teď, nemusí být za chvíli a vydali jsme se prozkoumávat okolní přírodu zasypanou sněhovou pokrývkou.. Cesta nás zavedla až k bobové dráze, kde jsme se řádně vyblbli. Na chatu jsme se vrátili s hladovými bříšky a unavenýma nohama. Večer měli kluci zahájení celoroční hry a holky zatím vymýšlely scénku na skautské vánoce. Po těch psychicky i fyzicky náročných aktivitách jsme se odebrali do říše snů.
Co napsat k neděli? Snad jen to, že dopoledne jsme si naposledy užili sněhu a po vydatném obědě jsme vyrazili směr domov.


zapsal(a): Hana Tichá - Nata