Skautské rodiny v akci | 06. 06. 2010 - 06. 06. 2010

Skautské rodiny v akci


Jelikož si vatšina našich rodočů neustále stěžuje, že kůli skautským akcím si nás vůbec neužijí, rozhodli jsme se tuto zapeklitou problém vyřešit akcí pro celé skautské rodiny. Účast byla opravdu hojná- jedním z důvodů byla možná touha rodičů zjistit, co vlastně jejich děti v tom skautu provádějí:).
Začalo to seznamováním všech se všemi a pokračovalo rozdělením do týmů, ve kterých jsme absolvovali cestu nebezpečnou přírodou s ještě nebezpečnějšími úkoly- střelba z luku, přeplavání Jizery na raftu, použití vlastního těla k vytvoření daného obrázku- no prostě jako na normální skautské akci:).
Po zdolání všech překážek jsme dorazili do cíle, kde na naše prázdné žaludky čekala pořádná nálož jídla. S plnými břichy jsme si pak zahráli jednu běhací hru a byl čas vyrazit zpět do klubovny. To by to ale nebyli naši vedoucí, kdyby nám cestu nějak neztížili, tudíž jsme až do klubovny museli pochodovat svázaní. Když dorazil i poslední svázaný tým, přišlo na řadu vyhlášení těch nejlepších a předání sladkých cen.
Myslím, že rodiče už netrpělivě čekají na další podobnou akci :)


zapsal(a): Hana Tichá - Nata