CVVZ 2004

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
05. 11. 2004 v 00:00
05. 11. 2004 v 00:00 Neznámo kde Isara 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

CVVZ 2004


CVVZ Letošní Celostátní Velká Výměna Zkušeností proběhla v termínu 5.-7.11. a tentokrát se představili jakožto pořadatelé českobudějovičtí. K organizaci bych pár výhrad měla, ale většina věcí nebyla tak fatálních, aby mě to tento víkend nějakým způsobem pokazilo:-) Ovšem kromě stravy:-) Protože chuť zakousnout se takhle po ránu do tlustých a mastných párků jsem neměla za celých svých 22 let (3 měsíce a 9 dní:-) ani jednou. No ale jinak se mi v obrovské škole Máj nesmírně líbilo. Zorientovat se v ní se mi (narozdíl od ostatních) sice povedlo až poslední den, ale první den po příjezdu se podařilo zabloudit i dvěma pořadatelkám, které se nám snažili najít nějaké místo na spaní, tak to se mnou nebude snad tak zlé:-) Programů bylo v nabídce hromady, ale z těch, které mě vskutku zaujaly to byly například: seminář o asertivitě či výrobky z kůže. Asi nejvíc jsem si užila sporty v tělocvičně, přesněji řečeno improvizace amatérského fotbálku, neboť provedení programu Sporty v tělocvičně nebylo dle našich představ. Tímto zdravíme protihráče z Plzně! CVVZ jsem si vážně užila a myslím že mluvím za všechny. Hodně času jsme strávili v Čajovně a Mléčném baru a na skok jsme se byli podívat i v protiatomovém krytu na DISCO TRYSKO. Dlouho jsme se nezdrželi, ale většina z nás se tam vyblbla i když možná nezvyklým způsobem..:-) Českým Budějovicím moc děkujeme za příjemný víkend a už se těšíme na příští rok na Třebíč!


zapsal(a): Alena Kratochvílová - Plamenka

Žádné fotky zatím nemáme :(