Kaňon - Výprava - Čáry

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
27. 04. 2007 v 00:00
27. 04. 2007 v 00:00 Neznámo kde Středisko 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Kaňon - Výprava - Čáry


Vše začalo každoročním závodem Kaňon. K naší smůle a nevelkému potěšení jsme musely běhat:(. Po našem doběhnutí jsme se nudili, tak jsme vymysleli úkol pro Hančlí a to že bude mlčet (kupodivu to vydržela:). Dlouhé čekání nám zkrátilo opékání buřtíků a hraní různých her. Letošní ročník se velmi povedl, páč jsme to zase vyhrály:). Ostatní výsledky si už bohužel nepamatujemme.

Poté jsme se (Hančí,Klíště,skoromanželka Očeti a pani vedoucí Beruška) vypravily do Penny marketu (levnější nehledejte:). Potom jsme si došly pro svá zavazadla do klubovny a počkaly na Průďu, která nás dovezla do MB na nádraží. Tam jsme se s ní rozloučily a vláčkem se dopravily až do Sudoměře.

S úsměvem a písní na rtech jsme se dostaly na místo našeho noclehu-Suchý mlýn. Po cestě jsme shlídly pěknou přehradu a najedly se v krásném údolí.
V Suchém mlýně jsme nejprve shlédly skalní byty a poté jsme šly pro dřevo (ne pro Hanču:) a začly vařit těstoviny se zeleninou. Večeře ač se to možná nezdá byla uvařena skvěle a taky tak chutnala. Jak jsme se najedly, tak jsme po sobě uklidily a čekaly na velkou návštěvu-Plamenku,Sviště,Průďu a Prcíka.

Po jejich příjezdu jsme se shromáždili u ohníčku a povídali si, zpívali si, smáli se… …no a prostě si to užili a v jednu hodinu jsme se vrhli do našich spacáčků.
Ráno bylo chladný a hladový, proto jsme se slezli u nutely a čaje. Znovu jsme uklidili a rozloučily se s Plamenkou a Svištěm.

My ostatní jsme došly až do Lobče a tam jsme se zase loučily tentokrát Prcíkem a Průďou. Ve stejné sestavě jako na začátku jsme došly na nádraží a odtamtud dojely až do MB, kde jsme kupodivu měly zase hlad:). Zašly jsme si do ne moc přehledné sámošky a relaxovaly v trávě. Všici na nás koukali tak jako že divně, a korunu tomu nasadila Hanča, která se tam začala převlíkat, nebojte naše skoromanželka Očetka všecko pilně dokumentovala:).
Pak jsme jely busem do Benátek a naše dvě ,,Kuchařky´´ (Klíště a pani vedoucí Beruška:) nám uvařily obědovečeři.

Pak jsme ze sebe uďály čarodejnice (některým to nedalo moc práce:) a šly čekat na malý světlušky, který nás měly vysvobodit. Tak nás teda vysvobodily a my se mohly vydat donů.

Byl to velmi náročný víkend, naštěstí nikdo z nás nemá trvalé následky:)
(ale Beruška z nějakých neznámých důvodů nechodí do školy:)

Klíště a Hančíí :)


zapsal(a): Kateřina Fajfrová - Očeti

Žádné fotky zatím nemáme :(