Utajená výprava

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
12. 10. 2007 v 00:00
12. 10. 2007 v 00:00 Neznámo kde Fialky 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Utajená výprava


Naše cesta do pohádky:)
12.10. pátek
Přesně v 18:00 jsme měly sraz v klubovně (jako vždy nikdo nepřišel přesně:) a proto jsme si čekání krátily blbostmi, který samozřejmě vymyslela Klíště:). Jako poslední přišla Oč a přišla tak akorát na véču, kterou vařily Beruška s Klárkou (možná se tam ještě někdo motal:). A tak už jsme byly všechny (Oč, Vešu, Wačipi, Beruška, Klíště, Hančííí, Klárka, Déňa, Týna a Pája).Tuto výpravu připravovaly Beruš, Klíště a Hančííí, takže večer neproběhl jen tak:). Holčiny si vymyslely bojovku s úkolem doručit milostný dopis. Po této aktivitě jsme se naskládaly do spacáků a spokojeně chrupkaly.
13.10. sobota
Naše ,,spokojené“ chrupkání mělo ale špatný konec. V 6:45 jsme musely vstávat:(. Všichni jsme záviděly Vešu a Dádě, které mohly v klidu spát dál (ale na druhou stranu nás mrzelo, že s námi nejedou, páč mají taneční) V 8 nám jel bus do Jičína, kde jsme hledaly skautskou klubovnu, ale protože nás zklamala intuice, tak nám to trvalo docela dlouho:) Nakonec jsme to zvládly a mohly jsme vyrazit do Prachovských skal. Cesta byla dlouhá, tak jsme si ji krátily různými blbostmi jako třeba obědem:). Šly jsme i poslepu a to Hančííí už zase perlila:). Vymyslela písničku o mlokovi, která měla asi 30 slok a možná i víc:). Jen malá ukázka: ,,Jen jeden den, jen jeden rok, jen jedno století, já byl jsem mlok“ …a to je jenom refrén:). S veselou náladou jsme došly do Hrdoňovic a tam jsme hodinu a půl čekaly na vlak (a věřte že nám byla klendra!!!!!). Jako vysvobození opravdu přijel vlak a strojvedoucí byl kupodivu táta našeho starého známého Čvachty (ten nás na Svojsíkáči píchal špendlíkem na záchodech:), takže jsme si s nim povídaly a on nás nakonec nechal ve vlaku, abychom nemusely do tý kosy. Nakonec jsme stejně musely vystoupit a čekat na další vlak, takže do klubovny jsme se dostaly někdy kolem devátý. Hrály jsme hry a pak jsme usnuly.
14.10.-neděle
Konečně jsme se pořádně vyspaly:) Po snídani jsme se šly projít a Ája si hrála na neandrtálce, Očeti na psa Cilku a Déňu bolela hlava (ta jediná si na to asi nehrála:), ale nakonec jsme ji z toho dostaly. Venku jsme se ještě vyblbly a pak už jmse musely odevzdat klubovnu a frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr domů:)
Hančííí


zapsal(a): Kateřina Fajfrová - Očeti

Žádné fotky zatím nemáme :(