Nedosažitelná raketa

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
13. 10. 2007 v 00:00
13. 10. 2007 v 00:00 Neznámo kde Pětka 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Nedosažitelná raketa


"Píše se rok 2007, je 13. října 9:30 hodin našeho času, a většina z naší družiny už stepuje před klubovnou až na mě (Koňase) a Štěpu =). Zhruba po 15 minutách vyráží Míša, Shift, Mirek, Honza a Jirka směr pole s brambory, a já se Štěpou směr Penny. Shiftova teď již nezbytná vysílačka nám pomáhá se dorozumět. Po nákupu se vracíme k ostatním, páč už o nás má Míša strach=). Po šťastném shledání se vydáváme směr Kbel. Skoro nikdo neví, kam se jde=) až na nás tři. V čele s Herclíky a Shiftem se tedy vydáváme směr Kbel. Cestou procházíme kolem motokrosu a okolo bunkru Herclíků, kde jsme si dali malinký oraz. Pak pokračujeme dlouhou pěšinou lesem. Asi po kilometru shazujeme batohy ze zad a jdeme hrát hru „SLEPÝ A NĚMÝ“ = němý musí dovézt slepého ke Štěpánovi, který byl schovaný na kládě zaseklé o strom, docela sranda =). Chceme jít dál, ale Míšovi zazvoní telefon. „Kdo to asi může být“ říkáte si =). Je to přece LÍMA! Asi po 4minutách a za normálních okolností po 28 provolaných kačkách se dáváme zase na cestu, tentokrát směr Lipník. Cestou lesem nacházíme mnoho hub, které nám však k ničemu asi nebudou, páč jestli půjdeme takhle, tak nám do oběda asi shnijou =). Po průchodu Lipníkem se od nás Míša odpojuje, aby mohl schovat správu. Mezitím si s ním ale povídáme vysílačkou. Po příchodu na křižovatku hledají kluci správu, která visí na stromě =). Po šťastném nalezení začínáme luštit. V PET lahvi byli dva papíry - jeden děrovaný, s údajným neviditelným písmem, a jeden se šifrou na které stálo kudy jít a co s tím neviditelným písmem. A my měly nad plamenem zjistit, co na něm je. Ale my nevěděli, že tam nic není a ty dírky jsou tam proto, aby to lépe chytlo =))). A tak následující kousek cesty musíme zdolat po slepu. Štěpán nás vodí z lesa do lesa, přes silnici, a nikdo z těch co měli zavázané oči neviděl vůbec nic =). Po chvilce si můžeme oči rozvázat a pokračujeme v cestě do Rakety. A konečně vidíme odbočku do bunkru, všem už kručí v břiše a tak první starost je udělat oběd =)!!! Nejvhodnější místo jsme našli u polozbořeného baráku. A tak jsme tedy začali stavět a stavět a stavět =). Sesbírali jsme cihly a začali stavět kamna „fakt hustý“=). Voda v kotlíku se začala hned vařit a tak byla turbo polívka hned hotová (hustá až v ní klacek stál =)))“. Po obídku jsme začali uklízet ohniště, ale přijela tam paní, která nám vynadala. Pak přijel takovej chlápek v Uazu, a vyhodil nás, že to je soukromý pozemek, což nám úplně zkazilo výlet do Rakety =(. A tak po krátkém chození v lese jsme se otočili směr klubovna. Po cestě jsme provokovali JIRKU S KLOBÁSOU =) - (ne našeho Jirku, ale Jirku z vysílačky ) A tak cesta ubíhala a my si četli =) a blbli s pneumatikami, až jsme došli na pole u Benátek. Posledních pár foteček a poslední hra s tenisákem, odloučení od Herclíků=))) a hurá do klubovny. Tak to byla naše první říjnová výprava. Docela dobrá ne???

KOŇAS A MICHAL =)))
"


zapsal(a): Milan Kolář - Líma

Žádné fotky zatím nemáme :(