Halloweenská schůze

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
30. 10. 2007 v 00:00
30. 10. 2007 v 00:00 Neznámo kde Fialky 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Halloweenská schůze


Stalo se to 30. 10. 2007. Všechno mělo být dokonalý, a taky že bylo:)
A jak to všecko začlo? To takle jednou jedna nejmenovaná skautka přišla na to , že brzo bude Halloween a tak si vymyslela, že by bylo super ho nějak oslavit. Takže se Beruška Klíště a Hančííí pustily do příprav, který zabraly nejvíc času:). Společnýma silama jsme vymyslely program, jídlo a všecko okolo.
V úterý těsně před začátkem schůzky jsme začly vařit ,, krvavej´´ pudink a nechutně vypadající pití:). Vyzdobily jsme klubovnu a pak už začly chodit holky v různejch kostýmech (např. Deniska šla za ducha, Pája za strašidlo a my tři za vdovy). Přišla se na nás juknout i Dáda a Brumla (ten se ale nepřišel jenom juknout, páč pro něj jsme měly takovou prácičku:). Schůzka začla takovym menšim dotazníčkem a teprve pak jsme holky pustily do klubovny a díky zapáleným svíčkám to mělo tu správnou atmosféru. Jen tak jsme sedili, jedli a pili a tak různě si povídali nejen o halloweenu, ale tak normálně:). Potom si každá z nás vzala svíčku a společně jsme šly okolo Penáče (přeloženo do čestiny: Penny marketu) a zas zpátky do klubovny. Blížil se konec schůzky a proto jsme se rozloučily s Dádou a s Brumlou, kterej to vlastně všechno dokumentoval a zato mu musíme mooooooooooooooooooc poděkovat :-*:)
No skončila schůzka a v klubovně po nás zůstal jen pořádnej bordel:)
Hančííí


zapsal(a): Kateřina Fajfrová - Očeti

Žádné fotky zatím nemáme :(