Předvánoční výprava

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
19. 12. 2008 v 00:00
21. 12. 2008 v 00:00 Neznámo kde Fialky, Pětka 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Předvánoční výprava


Na společnou výpravu Fialek a Pětkařů se určitě všichni těšili ať už proto, že budeme spolu nebo proto, že snad uvidíme sníh. Necelé 4 hodiny nám trvala cesta do Harrachova (z toho 1 hodinu jsme strávili v Boleslavi), a pak ještě chvilku než jsme našli chatu. Pod vedením Kráti a Očetky jmse se ubytovali a navečeřeli se zbytků z domova. Potom jsme si společně zahráli hru Čokoláda a když už nebylo co jíst, šli jsme si lehnout. Ráno nás už netrpělivě čekala snídaně a po ní jsme vyrazili každý svou cestou(holky zvlášť, kluci zvlášť). I přesto, že jsme vyšly v jinou dobu a jinou cestou než kluci, po pár kilometrech jsme se stejně potakli na Mumlavských vodopádech. Pak se naše kroky znovu rozdělily. Fialky cestou stavěly sněhuláky, Pětkaři dováděli na sněhu. V podvečer jsme se znovu společně sešli v chatě a trošku si zariskovali při hře Riskuj! Otázky byly záludné, pořadí se každou chvíli měnilo, ale nakonec se spolu ve finále utkal tým Gumídků (Míša,Janifka,Honzik) a tým Teroristů(Káťa,Von Soda,Šíša,Milan). Tento napínavý souboj skončil vítězstvím Gumídků. Teroristi tedy obsadili 2.místo, na třetí příčce se umístil tým Anarchistům(Hančííí,Shift,Mirek,Deny) a bramborovou pozici získal tým Bubuistů(Bubu,Awatet,Jirka). Do konce dne už mnoho nezbývalo,ale i přesto ještě pár lidí hrálo kostky, pár lidí Sacculus a pár Bang. Po odehrání těchto her jsme se odebrali ke spánku. V neděli se nám vstávalo podtatně hůř, jelikož jsme byli trošku unaveni z předchozího dne. Naštěstí nám ještě nějaké síly zbyly a tak jsme se vydali ,,pokořit´´ skokanské můstky. Nebylo nic lehkého dostat se úplně nahoru po zasněženejch schodech, ale o to rychlejší a lepší byla cesta dolů:). Dole(ne uplně dole, ale na takovym malym kopečku:) jsme řádili na sněhu- Bobovali jsme, poprdelníkovali jsme, pytlovali jsme(jezdili na pytlích:), váleli sudy, Bubu dělal kotrmelce, koulovali jsme se.....No prostě jsme si to užívali. Ale nic netrvá věčně, takže i náš pobyt v Harrachově se neuvěřitelnou rychlostí chýlil ke konci. Čekalo nás balení věcí, úklid chaty, nekonečná cesta domů a loučení.
Závěrem chci říct(vlastně napsat:), že to bylo uzplně super a doufám, že společných výprav bude ještě hoooodně:)


zapsal(a): Hana Tichá - Nata

Žádné fotky zatím nemáme :(