Memoriál Karla Hynka Máchy

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
30. 10. 2009 v 00:00
31. 10. 2009 v 00:00 Neznámo kde Fialky, Pětka 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Memoriál Karla Hynka Máchy


Na 19. ročník tradičního běhu z Radobýlu jsme se společně s Pětkařema vydali již o den dříve. Zjistili jsme, že se do jednohokupéčka vejde v pohodě 14 lidí, a tak jsme dojeli až do Litoměřic, kde jsme se ubytovali v tamější skautské klubovně a vydali jsme se směrem k bazénu. Naštěstí jsme v bazénu byli skoro sami, takže nám nic nebránilo v provozování našich vodních hrátek. Po dvou hodinách dokonalého blbnutí jsme museli bazén opustit, vrátit se zpět do klubovny a pořádně se nadlábnout. Po chutné večeři měl pro nás Líma připraveno pár her v parku.Tam jsme použili všechny síly, co nám ještě zbyly, takže jsme v poněkud klidnějším tempu pokračovali v klubovně. 22.hodina už dávno odbyla, a tak jsme se zanedlouho odebrali do svých spacích pytlů.
Probudili jsme se do chladného a vlhkého rána, něco málo jsme pojedli a už jsme si to štrádovali na pochod městem. V cíli naší cesty jsme se setkali se zbytkem našeho střediska a když jsme se tak rozhlédli kolem, bylo vidět, že jako středisko máme největší počet hlídek, protože účast ostatních byla dosti slabá. A pak už to začalo. Během chvilky se na trati vystřídali světlušky, vlčata, skautky, skauti, roveři a v neposlední řadě i vůdci. Na vyhlášení výsledků jsme si sice museli nějakou dobu počkat, ale stálo to za to:). Světlušky obsadily zlatou pozici, vlčata skončila na 4. a 8. místě, skautky se umístily na 3. a 4. místě, skauti byli s přehledem 1. a 2., roveři získali 2. místo a hlídka, složená z našich vůdců doběhla 1.
Takže celkem povedená akce, nemyslíte?:)


zapsal(a): Hana Tichá - Nata

Žádné fotky zatím nemáme :(