Benost Boyard

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
11. 09. 2010 v 00:00
11. 09. 2010 v 00:00 Neznámo kde Fialky, Pětka 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Benost Boyard


V sobotu 11.9. jsme se v hojném počtu sešli v klubovně.Přivítali jsme se s nováčky a pomalu jsme se snažili zjistit co budeme dělat. Postupem času jsme si zahráli pár her na seznámení,ale potom už začal ten pravý program.Měli jsme se rozdělit do skupin po šesti,takže tři mladší a tři starší.Když jsme byli tak nějak rozděleni,poslechli jsme si,co budeme celý den dělat.Oč nám rozdala mapy na kterých byly červené,modré a zelené puntíky.Červené znamenaly stanoviště otevřená dopoledne a modré odpoledne.Zelené puntíky byly místa k zakotvení před obědem a před cílem hry. Po zahájení hry jsme se rozprchli na různá stanoviště,například:Minové pole,Přejíždění Jizery,stavění se na ručník,střílení z luku,lezení po laně,zatloukání hřebíků,ale taky jsme si hráli na horolezce za mlhy..Užili jsme si spoustu srandy a vydali se vařit oběd,což byla sranda ještě větší.Připravené ohniště a nad ním kotlík s gulášovou polévkou,co víc si přát? Když jsme měli plná břicha,donutili nás uklidit a opět vyrazit na trať. Další zajímavá stanoviště,z nichž si každý kdo splní úkol odnese indicii nebo kousek mapy od pokladu.Když jsme po pár hodinách opět uviděli klubovnu byli jsme šťastní. Je tu ale jedno velké ALE...Kde je ukrytý poklad?Naši chlapci se pustili do skládání mapy a menší si zahráli hry.Po pár minutách jsme věděli,že poklad je ukrytý v zámeckém sklepení.Když jsme prolezli veškerá sklepení našli jsme poklad.Kluci ho vynesli na světlo a my ho mohli otevřít.Uvnitř starodávné bedny byly vyskládány Fidorky a miliony korun,ovšem skartované. Po sladkém návratu do klubovny se někteří rozprchli domů a zbytek si opekl buřty a s dobrými pocity a bolavými těly jsme se dobelhali domů.

Káťa a Týna


zapsal(a): Hana Tichá - Nata

Žádné fotky zatím nemáme :(