Příměstský tábor aneb táborníkova cesta za poznáním

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
28. 08. 2013 v 00:00
29. 08. 2013 v 00:00 Neznámo kde Středisko 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Příměstský tábor aneb táborníkova cesta za poznáním


Již třetím rokem po sobě patřil závěr letních prázdnin příměstskému táboru našeho skautského střediska. Stejně jako v předchozích letech, tak i v roce letošním jsme akci pojali jako náborově- reprezentativní událost, kdy dáváme dětem z Benátek a okolí šanci vyzkoušet si, jaké to je být skautem či skautkou; jaké to je trávit čas se spoustou kamarádů, zažívat nové věci a ověřovat si veškeré své talenty a dovednosti. I letos jsme pro děti připravili program plný disciplín, při kterých potrápily nejen svá těla, ale i své hlavy. Projeli jsme se společně na raftech, vyzkoušeli si lukostřelbu, vyrobili jsme si bužírky, na památku jsme si pomalovali trička, prošli jsme se společně po našem krásném městě. Během celého programu děti sbírali razítka do průkazu táborníka, na základě kterých viděli, jak si v které disciplíně vedli. Společně jsme také běhali, skákali, pletichařili, stavěli stany, bourali stany a v neposlední řadě jsme si zazpívali u táborového ohně v areálu skautské klubovny, nad jehož plameny jsme si také opekly buřty. Účast byla letos opravdu hojná, z necelých třech desítek dětských táborníků byla více jak polovina nováčků a rádi tímto konstatujeme, že akce byla úspěšná a že jsme díky tomu mohli v září přivítat nové přírůstky do naší skautské rodiny.

Tawi


zapsal(a): Šárka Koťátková - Tawi

Žádné fotky zatím nemáme :(