Závody vlčat a světlušek – Základní kolo

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
26. 04. 2014 v 00:00
26. 04. 2014 v 00:00 Neznámo kde Vlčata, Světlušky 0 1 1
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Závody vlčat a světlušek – Základní kolo


A je to tu zase! Závody! „My se zase nestihly nic naučit,“ říkám si. Balíme se do aut a spolu s vlčaty vyrážíme směr Kněžmost. Vyplnit registraci, odevzdat registraci, zaplatit startovné a předat poslední informace naší hlídce. A taháme čísla.. Vlčata mají 9 a 16, světlušky až 21, tak to tu budeme až do zítra. Hlídky pomaličku, polehoučku startují, a my zatím doufáme, že se benátecké družiny dobře poperou s tratí, kde se testuje manuální zručnost, schopnost připravit si sváču, ošetřit zranění nebo rozpoznávání kytiček. Po návratu dětí si opékáme buřty a čekáme, čekáme a znovu čekáme. Dobíhají poslední hlídky. Opět čekáme, teď už ale na výsledky. Je to tady, uvidíme, jak jsou „naše“ děti šikovné. První se vyhlašují světlušky. Máme zvýšený tep vždy, když se vyhlašuje družina začínající na písmenko S, ale stále čekáme . Benátecké Sojky, šikovné jsou holky! Vyhrály! a postupují na kraj. Pokračujeme vlčaty. Mladší z benáteckých hlídek se umístila na 12 místě, ale je na nich vidět, že si závody užili. Čekáme dál.. Celých 10 hlídek už bylo vyhlášeno, zbývají poslední dvě. Ano! Naše vlčata jsou druhá a tím pádem také postupová. Naši šikulové dostávají diplomy, ceny, poháry, nakonec si ješčtě uděláme pár „foteček“ a s dobrým pocitem a natěšeností na Krajské kolo odjíždíme domů.

Gratulujeme všem hlídkám a držíme palce na Krajském kole! Světluškám na Krajském kole v Dobřichovicích a vlčatům v domácím prostředí!

Týna, Nika


zapsal(a): Kristýna Šestáková - Týna