Příměstský tábor 2014 „Hledá (š) se ……… Ty!“

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
27. 08. 2014 v 00:00
28. 08. 2014 v 00:00 Neznámo kde Středisko 0 1 0
  • Popis události

bez popisu

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

Příměstský tábor 2014 „Hledá (š) se ……… Ty!“


Příměstský tábor
Skautské středisko Povodeň Benátky nad Jizerou
„Hledá (š) se ……… Ty!“


27. 8. – 28. 8. 2014 - právě v těchto dnech jste mohli v areálu skautské klubovny a přilehlém okolí spatřit skupinku pobíhajících dětí a dospělých. Již třetím ročníkem si členové skautského střediska Povodeň Benátky nad Jizerou připravili pro děti ze širokého okolí dvoudenní program, při kterém představili činnost střediska a také si samozřejmě užili spoustu srandy. Děti si spolu s vedoucími ozkoušeli spoustu her a aktivit. Za všechny jmenujme např. slackline, bungee running či skupinovou „vorvávačku“ Hajzlbába. Nicméně, stejně jako činnost oddílu není jenom o nevázané zábavě, tak i na příměstském táboře se děti naučily spoustu nových věcí, jako např. jak ošetřit drobná zranění, co znamenají dopravní značky, jež vídají ve městě a v neposlední řadě také, jak se zachovat v různých krizových situacích. Společně s vedoucími také vyrazili na krátkou procházku městem, vyráběli společně výrobky z gumiček a také si „ubužírkovaly“ tužky. Úplným závěrem akce bylo předání diplomů spolu a cen a společné opékání buřtíků nad ohněm v areálu klubovny. K tomuto ohni se dostavili hráči na kytary a také rodiče účastníků tábora a společně tak vytvořili krásnou tečku za celou akcí.

Tawi + Rosňa


zapsal(a): Šárka Koťátková - Tawi

Žádné fotky zatím nemáme :(