Hvězdárna a rafty

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
22. 05. 2015 v 18:00
23. 05. 2015 v 17:00 Benátky nad Jizerou a koryto řeky Jizery Vlčata 0 1 1
  • Popis události

Sraz v pátek v 18:00 v klubovně. Na večer mám domluvenou hvězdárnu. Pokud bude slušné počasí, budeme se dívat na hvězdy dalekohledem, pokud ne, alespoň nám hvězdář o hvězdách něco řekne a promítne. Poté přespíme v klubovně (pokud bude slušně, tak na zahradě klubovny ve stanech) a ráno vyrazíme po vodě do Kochánek. S sebou: spacák, hygienu, láhev na pití a 80 Kč na jídlo, plavky, starší oblečení na vodu, boty do vody a suché oblečení a boty na převlečení na cestu zpět. Předpokládaný konec v 17:00 u klubovny. Mám k dispozici pouze 12 vest. Kdyby někdo měl možnost na tuto akci zapůjčit vestu, budu rád. Dejte mi, prosím, vědět. Také vás chci požádat o potvrzení účasti či neúčasti Vašeho dítěte do čtvrteční půlnoci, ať pak nejsem překvapen a zaskočen.

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil