Vánoční nadílka zvěři + výlet do bazénu

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
28. 12. 2015 v 13:30
29. 12. 2015 v 13:00 Klubovna, okolí Benátek, Liberec Pětka 0 0 2
  • Popis události

Čeká nás - tradiční a snad nejoblíbenější akce roku - výprava do Libereckého bazénu + vánoční nadílka zvěři. Sejdeme se v pondělí 28.12. a v klubovně přespíme do úterý. V pondělí odpoledne bychom nejspíše vyrazili ještě bruslit na zimní stadion, poté by se jelo do bazénu do Liberce. Po přespání v klubovně pak druhý den půjdeme dát vánoční nadílku také zvířatům do lesa v podobě ztvrdlého chleba, mrkve, řepy a dalšího mlsání. Konec cca kolem oběda. Na tuto akci je potřeba se ZÁVAZNĚ přihlásit. Odvíjí se od toho doprava (auty nebo autobusy) a čas srazu. Pište mi mail, SMS nebo volejte (věřte, že není příjemné, když přijde někdo kdo není nahlášen a nemá místo v autě či rezervaci v autobuse a nebo také obráceně). Podle toho kolik bude nahlášených dětí upřesním čas srazu, potřebné finance (cca 300 Kč) a další podrobnosti. Štěpán.

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil
Nikdo zatím nic nenapsal.