Třináctý skautský ples

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
24. 02. 2017 v 20:00
25. 02. 2017 v 02:00 Sál Záložna Benátky nad Jizerou Středisko 0 1 0
  • Popis události

Již třináctý ročník tradičního skautského plesu tzn. akce plné hudby, tance a zábavy.

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil

„Třináctky se nebojíme“


„Třináctky se nebojíme“ hlásal transparent umístěný na stěně společenského sálu záložna. A vskutku, třináctky jsme se vůbec nebáli a i letos ples přichystali. K tanci a k poslechu hrála kapela Dekameron, taneční parket se pomalu, ale jistě plnil. Aktivní křepčení a tančení mělo za následek  to, že se zásoby jídla a pití  ztenčovaly téměř nadzvukovou rychlostí.  Tombola zmizela tak rychle, že se na některé návštěvníky ani nedostalo (všem se omlouváme, slibujeme, že se do příštího roku polepšímeJ). Ještě aby tombolenky zbyly, ceny byly lákavé: z kategorie rukodělných výrobků mohli návštěvníci ochutnat skauty, skautkami a světluškami vyráběné perníčky, čokoládové pralinky, utopence a nakládaný hermelín. Doma se pak mohli někteří výherci naložit do vany s koupelovou solí, jejíž výrobu obstarala naše vlčata. V hlavní tombole se daly vyhrát typicky skautsko-outdoorové věci od trekového batohu přes sportovní hodinky až po tenisovou sadu. Součástí programu byla jako již tradičně fotoprezentace z uplynulého skautského roku, ať všichni vidí, že jsme středisko vskutku aktivní a letos se o kulturní vložku postarali naši roveři a rangers, kteří vystoupili v originálních černobílých kostýmech a předvedli  zrakypřecházející taneční choreografii.  Všem návštěvníkům plesu děkujeme, že s námi přišli strávit páteční večer letošního 24. února a věříme, že se s vámi všemi, a těmi, co letos nemohli nebo zapomněli, uvidíme i za rok, na plese čtrnáctém.

 

Šárka „Tawi“ Koťátková


zapsal(a): Šárka Koťátková - Tawi

Žádné fotky zatím nemáme :(