Hodnocení tábora

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
04. 11. 2016 v 19:00
06. 11. 2016 v 15:00 Telče v Mrákotíně Isara, Vůdci 0 0 0
  • Popis události

Sejdeme se přímo na základně, podle toho jak skončíte v práci ;-) . Jídlo jako vždy, v pátek každý sám, na sobotu KAŽDÝ přiveze něco dobrého k snídani, ať se máme fanfárově :-). Poté budeme už jíst společně. Nemám problém jít na nákup, ale prosím všechny, aby mi potvrdili svou účast (nejdéle ve čtvrtek), kdo se nepřihlásí, bude o hladu ;-) . Taky bych se chtěla zeptat, jestli stojíte o nějaké společné hry, nebo si chcete jen užívat podzimní přírody. Díky za odpovědi :-) Moc se na všechny těším :-) Macawi

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil
Nikdo zatím nic nenapsal.
Žádné fotky zatím nemáme :(