Svojsíkův závod

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
21. 04. 2017 v 00:00
23. 04. 2017 v 00:00 Mnichovo Hradiště Fialky, Pětka 0 0 0
  • Popis události

Pro skauty (5.oddíl):Sraz bude Na Burze v 17:15 a odjezd je v 17:35 příjezd do Mnichova Hradiště v 18:40. Na cestu tam si mají vzít 50 (a na cestu zpět také 50 kč). Samotný závod začíná v sobotu ráno a končit se bude v neděli v 10:00 a probíhá formou výpravy do přírody. Oba dva dny se spí vevnitř nebo ve stanech, zaleží kdo si co vybere (podle počasí). Jídlo je zajištěno od sobotní svačiny. Peníze jsou potřeba jen na cestu, zbytek zaplatí naše středisko. Informace od organizátorů: - Jídlo – so/svačinový balíček, oběd, večeře, Ne/snídaně. - Věci na dvoudenní výpravu. -Kroj/skautske tričko -- KPZ, zápisník, tužku Toto všechno ponesou celý závod na zádech.

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil
Nikdo zatím nic nenapsal.
Žádné fotky zatím nemáme :(