Podzimní výprava vlčat do Mnichova Hradiště

Začátek
Konec Místo Oddíly Účast Zápisy v kronice Alba
20. 10. 2017 v 18:00
22. 10. 2017 v 16:00 Skautská klubovna v Mnichově Hradišti Vlčata 0 0 0
  • Popis události

Sraz bude na Burze v pátek 20. 10. v 18.15. Poté se vydáme linkovým autobusem směr Mnichovo Hradiště. Spát budeme ve skautské vile - nová skautská klubovna. Návrat v neděli v 15.15 opět na autobusovou zastávku. S sebou do velkého batohu/krosny (odvoz zavazadel zajištěn autem): spacák, karimatka (případně polštářek), hygiena - kartáček na zuby, pasta, mýdlo, ručník, hřeben, lžíce, ešus nebo miska, hrneček, lahev na pití s bezpečným uzávěrem, zavírací nožík spodní prádlo, 3x ponožky - teplejší pláštěnka, 2x oblečení na ven - věci, které si děti můžou zmáčet, ušpinit... převlečení dovnitř - tepláky, triko, mikina pevnou obuv (ideálně pohorky či jiné kotníkové boty), přezůvky. Malý batůžek na výpravu (do něj pití) - ten si děti povezou autobusem. Dále: tužka, sešit či deníček, 400 Kč (na cestu, jídlo a ubytování) - budu vybírat PŘED odjezdem, případný přeplatek vrátíme po vyúčtování akce. Naopak dětem NEDÁVEJTE: pamlsky, coca-colu či jiné sladké nápoje. Nedoporučujeme dětem dávat s sebou elektroniku (mobily, přehrávače...) - nemůžeme za tyto věci nést zodpovědnost a nelze je všechny ani nabíjet... Jídlo dětem zajistíme od sobotního rána - s sebou žádné nepotřebují. Vzhledem k pozdějšímu odjezdu vás prosím, aby se děti najedly doma. Potvrďte účast i neúčast svého dítěte do středečního (18. 10.) večera mailem nebo sms - kvůli nákupu potravin. Děkuju za pochopení.

  • Zúčastnění členové
Nevíme kdo, případně jestli se vůbec někdo zúčastnil
Nikdo zatím nic nenapsal.
Žádné fotky zatím nemáme :(